Informace pro nově příchozí do BBB komunity.

 • První co by bylo dobré vědět, že komunita je primárně založena na kamarádském a společenském chování. To znamená, že nejenom na okruhu, kde se společně jezdci potkávají, ale i v komunitě se vyžaduje slušné chování. Nikdo nemá zájem o člověka co vyhledává rozbroje a potřebuje si za každou cenu něco dokazovat.
 • Pokud do naší komunity vstoupíš, věnuj prosím alespoň jeden den tomu, že se rozkoukáš jak co funguje, kde co najdeš a hlavně si přečti informační roomku zaměřenou přímou pro náš Discord.
  Až potom, pokud si nejsi s nečím jistý, hledáš důležitou informaci, napiš na Discordu do #poradny, kde se ti snad bude někdo co nejdříve věnovat.
  Přivítáme každého rádi, ale musíte si být vědomi, že vstupujete do komunity co už funguje dlouhou dobu a proto je dobré přicházet v poklidu a s rozvahou a nevyvolávat zbytečné konflikty a debaty.
 • V naší komunitě se neplatí vůbec žádné poplatky, vše je zdarma a příspěvky jsou dobrovolné, jednou za rok zhruba, na provoz společného serveru, ale nic není povinné.
  To samé platí o závodech, můžeš nastoupit na kolik závodů chceš, pokud není stanoveno jinak pravidly.
 • Veškeré závody co nejsou pojmenovány “komenťák” jsou volně přístupné všem a to napříč všemi hrami co se u nás jezdí. Některé série jako třeba All In Cup a nebo různé speciální souteže mají dopřednou registraci, takže tady jsi pouze omezen rychlostí registrace a počtem míst.
  Co se týče komentované série, ta jediná, pokud není stanoveno jinak předem, je omezena licenci. Licence je pouze elektronické právo na to se účastnit těchto závodů a získáš ho tak, že se za tebe zaručí někdo, kdo tě z komunity dobře zná a on už licenci má. A nebo se musíš ukázat ve volně vypsaných akcích a zde prokázat své schopnosti alespoň zákládního povědomí o pohybu na trati mezi ostatními jezdci. Není stanoven člověk co by sledoval tvé výkony a pohyb na okruhu, tudíž až odjezdíš nějaké závody, přihlas se o licenci sám a tvůj požadavek bude zpětně ověřen.

Motor Racing League plugin by Ian Haycox