Základní pravidla slušného jezdce:

Kvalifikace
– Vždy při výjezdu z boxu (pokud už se pohybuje někdo na trati) toleruj přednost jedoucího vozu po trati
– Pokud se dostaneš při ostrém kvalifikačním kole mimo trať, toleruj právo jezdců co jedou ostré kolo a uvolni (neomezuj) jim místo průjezdu
– VŽDY při opuštění trati se vracej obezřetně na dráhu (sleduj zrcátka, minimapu, relative), jestli někdo nedeje okolo
– Důkladně si zapamatuj po ukončení kvalifikace svou startovní pozici, pro případný reset závodu (pokud by nastal kolaps serveru a nebo odložení závodu)

Závod
– V závodě důkladně toleruj vlajky komisařů (modrá – co nejdříve to půjde uvolni místo rychleji jedoucímu vozu za tebou, žlutá – nebezpečí na trati, buď připraven na rychlou reakci na vzniklé nebezpečí před tebou)
– Pokud opustíš dráhu, při návratu toleruj a neomezuj jezdce okolo sebe.
– Vždy při předjíždění vozu si buď jistý, že máš dostatek místa na manévr a toleruj právo jezdce na přední pozici, který udává jízdní stopu
– Jezdec na přední pozici MÁ právo bránit své místo změnou směru jízdy, ALE POUZE JEDNOU a ne v brzdné zóně. V brzdné zóně měnit směr předního jezdce je zakázáno. Ohrožoval by tak jezdce za sebou.
– VŽDY si buď vědom, že to co vidíš na dráze je s určitým zpožděním serveru a proto se nikdy nelep jezdci na záda na pár centimetrů. A při předjíždění si buď vědom, že prostor okolo vozu musí být nepatrně větší než to, co vidíš na monitoru. Všechno co se děje na okruhu je s velkým zpožděním.
– Pokud ty sám máš velký problém s vlastním internetem, toleruj to a uprav jízdní styl tvému problému a nebo nejlépe pro tento závod ukonči předčasně závodění a počkej si až se tvůj problém vyřeší do dalších závodů. Můžeš totiž způsobit opravdu velké nepříjemnosti vozům okolo sebe.

Určitě doporučujeme používat software CrewChief, který ti hlásí pozici vozů okolo tebe v mrtvých bodech zrcátek. Nikoho potom nebude zajímat výmluva: “Já jsem tě neviděl”. Software je zdarma a používat ho může každý
http://thecrewchief.org/

Motor Racing League plugin by Ian Haycox